Hlavní menu  >>   Služby, servis  >>   Ubytování  >>   Penzion Minor levné ubytování České Budějovice
Tento inzerát již není platný jelikož u něj vypršela 90 denní platnost. Zkuste tedy prohlédnout aktuální nabídku od tohoto inzerenta viz "inzerce uživatele" nebo nalézt podobný v našem bazaru tipak.cz.

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Cena:  490 Kč
Penzion Minor České Budějovice poskytuje kvalitní levné ubytování, důsledně dbá na desinfekci a každodenní pečlivý úklid, pokojů, apartmánů i celého objektu a nepřetržitě vše udržuje v naprostém pořádku a čistotě.
Bezproblémové parkování včetně dodávek zdarma je možné před penzionem. Uzavřené a monitorované parkoviště uvnitř objektu ubytování Minor České Budějovice je k dispozici pro osobní automobily za poplatek, pobyt se psem je možný po dohodě s recepcí.
Využijete nabídku krátkodobého nebo dlouhodobého ubytování v Českých Budějovicích, budete mít možnost volby z různě velkých pokojů a vybrat si takové složení postelí, které bude Vašim potřebám nejvíce vyhovovat.
Ubytování v soukromí České Budějovice, je situováno v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových i čtyřlůžkových pokojích, všechny pokoje včetně apartmánu jsou komfortně vybaveny koupelnou s vlastním WC, sprchou, televizí se satelitním příjmem a rádiem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí, mikrovlnnou troubou a nádobím. Wi-fi internetové připojení je v celém objektu penzionu zdarma.
Levné ubytování České Budějovice vám připraví snídani dle vašeho výběru. Můžete si ji v restauraci sami objednat a vybrat z pestré nabídky šesti druhů snídaňového menu.

Penzion České Budějovice připravuje snídaně denně od 7.00 do 10.00 hodin.
Snídani si můžete zajistit předem při objednávce ubytování, nebo osobně na recepci při příjezdu.
Levný hotel Minor se nachází v Českých Budějovicích, ve Školní ulici č. 8, poblíž pivovaru Budvar, firmy Robert Bosch, nedaleko centra města, výstaviště a kolejí VŠTE.
Nabízíme kvalitní levné ubytování na jednu noc nebo více nocí za ceny jako levné hotely v Českých Budějovicích.
Ubytovací zařízení České Budějovice se řadí mezi levné hotely a penziony a je vhodné pro levnou dovolenou, rodiny s dětmi, seniory, firemní zaměstnance na služebních cestách i pro pobyty pracovních skupin.
Během Vaší dovolené v Českých Budějovicích může být penzion Minor skvělým výchozím bodem pro Vaše výlety do širokého okolí města.
Užijete si pohodu a relaxaci a příjemnou dovolenou v Českých Budějovicích, v krásné přírodě Jižních Čech, kde jsou zajímavé historické a architektonické památky.
Penzion Minor České Budějovice, se nachází pouhých 6 km od města Hluboká nad Vltavou, kde si můžete prohlédnout Státní zámek, nebo zámek Ohrada se zoologickou zahradou.

Dalším pohádkovým objektem v Jižních Čechách, pouhých 25 km od ubytování Minor je Státní zámek Český Krumlov, který během dovolené rovněž stojí za Vaši návštěvu.
Ubytování v penzionu Minor v Českých Budějovicích si o dovolené můžete zpestřit prohlídkou historického centra města a budete moci vyrážet do okolí, kde v celé oblasti Jižní Čechy najdete mnoho historických, kulturních i stavebních památek a navštívíte zajímavá místa, která rozhodně stojí za to, vidět je na vlastní oči.
Místo odběru:  
Školní 8,    České Budějovice,    Jihočeský kraj, okr. České Budějovice  
Vloženo: 19.11.2022            Všechny inzeráty tohoto uživatele
TOPlist sbazar inzeráty genet: 0.063