Hlavní menu  >>   Služby, servis  >>   Ubytování  >>   Levné hotely a penziony České Budějovice
Tento inzerát již není platný jelikož u něj vypršela 90 denní platnost. Zkuste tedy prohlédnout aktuální nabídku od tohoto inzerenta viz "inzerce uživatele" nebo nalézt podobný v našem bazaru tipak.cz.

Levné hotely a penziony České Budějovice

Cena:  890 Kč
Mezi levné hotely a penziony v Českých Budějovicích patří penzion Minor, nabízí kromě levného ubytování také chutné snídaně a možnost parkování osobních i dodávkových automobilů.
Hotelové ubytování České Budějovice je situováno v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a je vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi, pracovní skupiny a služební cesty.
Levný hotel České Budějovice vám nabízí kvalitní ubytování a možnost vstoupit do nového dne s chutnou snídaní, proto si vás dovoluje pozvat do vlastní hotelové snídaňové restaurace, kde jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.
Ubytování v soukromí České Budějovice má všechny pokoje i apartmány vybaveny vlastním WC, sprchou, SAT-LCD televizí, minibarem, ledničkou a velkým přenosným ventilátorem, varnou konvicí, mikrovlnkou a potřebným nádobím.
Hotely a penziony vám umožní vyrážet do okolních měst na výlety a strávit v Českých Budějovicích příjemnou a přitom velice zajímavou dovolenou v Jižních Čechách.
Hotel se nachází v klidné části města České Budějovice, je vzdálen pouhých 6 km od Hluboké nad Vltavou, zde můžete navštívit Státní zámek nebo Lovecký zámek Ohrada a jiné historické památky.
Levné ubytování vám může zpříjemnit romantická cesta z Českých Budějovic do Hluboké nad Vltavou výletní lodí po řece Vltavě.
Dovolená strávená v tichém a klidném prostředí rodinného penzionu vám poskytne ideální možnost odpočinku a jsme přesvědčeni, že přispěje ke splnění vašich představ o příjemném levném ubytování v Českých Budějovicích.
Místo odběru:  
Školní 8,    České Budějovice,    Jihočeský kraj, okr. České Budějovice  
Vloženo: 23.05.2023            Všechny inzeráty tohoto uživatele
TOPlist sbazar inzeráty genet: 0.066